specjaliści z azji

Specjaliści z Azji – korzyści z ich zatrudniania

Choć na co dzień się nad tym nie zastanawiamy specjaliści z Azji mogą przynieść pracodawcy wiele korzyści. Po raz kolejny chcielibyśmy pokazać, że pracownik z Azji to pozytywne zjawisko na naszym rodzimym rynku pracy.

Azjatycka kultura ogromnym plusem

Specjaliści z Azji charakteryzują się wysoką kulturą pracy opartą na profesjonalizmie i perfekcjonizmie. Robotnicy z Azji są pracowici, lojalni i solidni. Te cechy w dużym stopniu wypływają z kultury Azjatów. Dzięki optymistycznemu nastawieniu do życia i pracy, odnajdują się w obcym dla nich kraju. Zawsze są grzeczni i pełni szacunku do pracodawcy, nie pozwalają sobie nawet na spóźnienie się do pracy. Przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych, dlatego też bardzo chętnie chcą pracować więcej niż standardowe 40 godzin w tygodniu.

Dobrze wyspecjalizowana kadra i małe koszty są niemożliwe? A jednak!

Ważną korzyścią jest również to, że pracownicy z Azji nie posiadają bariery językowej. Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim, z racji kontekstu historycznego. Z wielką chęcią również uczą się języka polskiego, co można coraz częściej usłyszeć na ulicy.
Specjaliści z Azji, z racji wieloletnich tradycji agrarnych, doskonale odnajdują się w rolnictwie, ale także w przemyśle produkcyjnym i przede wszystkim budownictwie. Spawacze z Indii, pracownicy produkcyjni z Azji, czy operatorzy CNC z Azji to najlepiej wykwalifikowani ludzie.

Napływ nowej kultury

Warto wspomnieć również o napływie nowej kultury do naszego kraju.
Społeczeństwo wielokulturowe to pozytywne zjawisko. Powstałe w ten sposób społeczeństwa są otwarte, tolerancyjne i chętne do współpracy. Mimo tysięcy kilometrów dzielących pracowników z Azji od domu, mogą oni czuć się swobodnie w naszym kraju, nie porzucając swojej kultury.

Specjaliści z Azji tworzą Stabilny team

Istotne jest również to, że zwykle pracownik z Azji cechą pracować u tego samego pracodawcy latami, co daje stabilność kadr. Azjaci nie obawiają się monotonności i nie mają wewnętrznej potrzeby zmieniania miejsca pracy.
Plusem dla pracodawcy jest również to, że pracownicy z Azji nie będą przerywali pracy w celu odwiedziny rodziny, częściej niż raz w roku. Nie będą sprzeciwiali się nadgodzinom, czy pracą w weekendy. Ich zaangażowanie przerasta najśmielsze oczekiwania pracodawców.

Polscy pracodawcy chętnie korzystają ze współpracy z firmami takimi jak nasza. Jest to spora korzyść dla pracodawcy, ponieważ zajmujemy się wszelkimi formalnościami a jednocześnie ograniczamy koszty administracyjne.

0

Pracownik z Indii, Nepalu i Bangladeszu – potrzebny od zaraz

Jesteś Przedsiębiorcą, który pilnie poszukuje pracownika stacjonarnego, a na polskim rynku brakuje chętnych? Doskonale trafiłeś! Pracownik z Indii może być rozwiązaniem. Jako agencja pracy tymczasowej Work Partner Service sp. z o.o. mamy rozwiązanie na braki kadrowe.Read More...
By : admin | Lip 20, 2018
0

zatrudnianie cudzoziemców – nadeszły zmiany – Pracownicy z Azji od lipca szybciej w naszych firmach

Work Partner Service sp. z o. o. jako agencja pracy tymczasowej powstała po to, aby odciążyć Przedsiębiorców od poszukiwania pracowników na dzisiejszym rynku pracy, który nikogo nie oszczędza. Szczególnie brakuje nam pracowników stacjonarnych na takich stanowiskachRead More...
By : admin | Cze 22, 2018
0

Szwaczka z Indii, spawacz z Azji – pilnie zatrudnię!

Jeśli jesteś Pracodawcą, który potrzebuje rąk do pracy, a na polskim rynku brakuje wyspecjalizowanych krawcowych czy szwaczek, warto postawić na pracownika z Azji. Szwaczka z Indii może okazać się niezastąpiona. Work Partner Service, jako doświadczona agencjaRead More...
By : admin | Cze 11, 2018
0

Pracodawca zatrudnia pracownika z Azji i…

Czeka go na pewno mnóstwo pracy związanej z dodatkowymi dokumentami, które należy załatwić. Po to właśnie istnieje agencja zatrudnienia Work Partner Service, która pomoże przejść przez ten skomplikowany proces bez zbędnych nerwów i zniecierpliwienia. Zatrudnianie pracownikaRead More...
By : admin | Cze 7, 2018